loader

Naujiena

„PAKRUOJO KOMUNALININKO“  GAUTA  INVESTICIJA SKIRTA NAUJO ATLIEKŲ TVARKYMO SANDĖLIO STATYBAI

Paskutinėmis spalio dienomis UAB „Pakruojo komunalininkas“ pradės eksploatuoti naujai įrengtą 1000 kvadratinių metrų talpos sandėlį. Moderniojo pastato statyba, kainavusi 175 000 eurų, – pirmoji strateginė investicija keliant atliekų tvarkymo kultūrą, gerinant čia dirbsiančių žmonių darbo sąlygas, taupant rajono biudžetą ir pakruojiečių lėšas. Paskutinėmis spalio dienomis UAB „Pakruojo komunalininkas“ pradės eksploatuoti naujai įrengtą 1000 kvadratinių metrų talpos sandėlį. Moderniojo pastato statyba, kainavusi 175 000 eurų, – pirmoji strateginė investicija keliant atliekų tvarkymo kultūrą, gerinant čia dirbsiančių žmonių darbo sąlygas, taupant rajono biudžetą ir pakruojiečių lėšas.

Prie šešetą metų, spalio 1-ąją „Pakruojo komunalininko“ bendrovės direktoriumi paskirtas Stasys Lembutis, sako, kad siekis iš atsiliekančios ir pardavinėjamos bendrovės pakilti bent į vidutines, siekiai pamažu pildosi. Panašu, kad netoli ir ta diena, kai komunalininkams nebereikės prašyti valdininkų malonės. Šiandien komunalininkai žino ir dirba rinkos sąlygomis.

Šio statinio statybą palengvino ir Aplinkos rėmimo specialiojo fondo skirta 100 000 eurų investicija.

„Džiaugiamės, kad mus palaikė, finansavo, o mes galėjome prisidėti savo darbu, organizuodami projekto įgyvendinimą, ruošdami statybai teritoriją, atlikdami reikalingus darbus“,- perkirpęs sandėlio atidarymo iškilmių simbolinę juostelę, rajono savivaldybės Tarybai, vadovams, rangovams ir visiems prisidėjusiems dėkojo „Pakruojo komunalininko“ vadovas St. Lembutis.

Sandėlyje įrengti du įvažiavimai su automatiškai pakeliamomis durimis. Jei anksčiau stambiagabaritės atliekos   - sudrėkusios minkštosios baldų dalys, saugotos po atviru dangumi, prisigėrusios vandens, nuvežtos į Jurgeliškių sąvartyną ir pasvertos, gerokai paplonindavo rajono biudžetą ir pakruojiečių pinigines, dabar turėtų duoti ekonominį efektą.

Kaip pabrėžė Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis,  „perspektyvus atliekų tvarkymas „Pakruojo komunalininko“ sandėlyje turėtų užtikrinti, jei ne atliekų tvarkymo didinimo įkainius, tai bent šiukšlių tvarkymo kainų stabilumą“.

Naujuoju sandėliu turėtų džiaugtis 28 bendrovės dirbantieji ir tie, kuriems teks dirbti komfortiškesnėje darbo aplinkoje.

„Pakruojo komunalininko“ laukia ne mažiau atsakinga užduotis – efektyvus 1000 kvadratinių metrų sandėlio panaudojimas. Komunalinės tarnybos vadovas žino, kaip efektyviausiai išnaudoti visus moderniojo statinio privalumus bei galimybes.

 

Galerija