loader

Naujiena

Penktadienį vykusiame Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) suvažiavime išrinktas naujas asociacijos prezidentas Edmundas Mulokas. Naujasis vadovas pakeitė asociacijai nuo steigimo pradžios vadovavusį Dalių Tumyną.

Kaip teigia pats E. Mulokas, asociacijos laukia nemažai iššūkių ir drąsos pareikalusiantys metai.

 

„Esminiu artimiausiu iššūkiu ir toliau išliks  skolos savivaldybių komunalinių paslaugų įmonėms už suteiktas pakuočių tvarkymo paslaugas ir tolimesni teisiniai klausimai su gamintojų ir importuotojų  organizacijomis. Taip pat šiuo laikotarpiu iš esmės sprendžiasi  savivaldybių komunalinių imonių išlikimo klausimas, kuris lems tiek paprasto gyventojo dabar gaunamų ir ateityje gausiamų paslaugų kokybę, tiek kainą. Užsienio šalių praktika bei kai kurie pavyzdžiai Lietuvoje rodo, kad jei nebeliktų savivaldybių įmonių, gyventojai tas pačias, o gal net ir prastesnes, viešąsias paslaugas gautų už kur kas didesnę kainą,“ – teigia naujai išrinktas SKIA prezidentas.

Mulokas vadovauja komunalinių paslaugų bendrovei UAB „Jonavos paslaugos“, taip pat yra SKIA Tarybos narys.

SKIA yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti 28 miestų ir rajonų savivaldybių komunalinių ir viešųjų paslaugų įmonių, vykdanti asociacijos narių uždavinius bei koordinuojanti jų veiksmus siekiant bendrų tikslų.